Star Otomotiv Hakkında

Hakkımızda

Star oto servis olarak Bosch markasının 10 yıllık gelişimini size uygun hizmet olarak sunmanın gayreti içindeyiz. Aracınıza yönelik bakım, onarım ve en iyi parça değişim hizmetlerimiz, aynı zamanda ekonomik olarak servisimizde sunulmaktadır. Tecrübeye ve teknolojiye önem veren servisimiz, yollara daha özgüvenli şekilde çıkmanız için her zaman yardıma hazır olmuştur. Güvenli ve konforlu şekilde ulaşım fırsatı elde etmek isteyen araç sahipleri için, tüm kadromuzla gecemizi gündüzümüze katıp çalışmaya devam ediyoruz. Usta teknisyenlerimiz ve tüm kadromuz, aracınızın tüm sorunlarını giderecek yeteneğe sahiptir ve her zaman sizin yanınızdadır.
Aracınızdaki karmaşık sorunlar servisimizde sadeleştirilir ve ekonomik olarak da en uygun şekilde optimize edilir. Böylece servisimizde hizmet olarak sunulan imkânlar ekonomik şekilde size sunulur. Motor, elektrik, elektronik, aydınlatma, akü, klima, kaporta ve bakım onarım hizmetlerimiz, aracınızın sorunların çözmede size yardımcı olur. Tamir ve parça tedarik konusunda sunduğumuz hizmetler ise aracınızın kalitesini artırır ve ömrünü uzatır.
Aracınızın maddi değerini yükseltmek veya en azından korumak istiyorsanız, servis olarak planlı şekilde sunduğumuz hizmetler size yardımcı olacaktır. Hem görünüş hem de çalışma performansı bakımından aracınızın tüm ihtiyaçları servisimizin çalışmaları ile karşılanmaktadır. Bu hizmetleri daha iyi şartlarda sunabilmek için modern ve gelişmiş istasyonların desteği ile size yardımcı olmak durumundayız. Her bir atölyemizde uzmanlarımız ve teknik donanımımız, aracınızın sorunlarını çözüme kavuşturmaya devam edecektir.
 

Misyonumuz

Sadece Bosch Car Service güvencesi bile üstlendiğimiz misyonu anlamak için yeterli olacaktır. Aracınızın güvenlik sistemleri konusunda 1 asırlık bir teknolojinin fırsatlarını size sunup gerekli hizmeti vermek durumundayız. Düzenli bakımları takip edebilir ve tanımladığınız sorunlarda bize zaman kaybetmeden ulaşabilirsiniz. Sorunları büyütmeden çözüm sunan servisimiz, aracınızın performansını her zaman yüksek seviyeye taşır. Ustalık ve tecrübeye ek olarak teknoloji takibi yine görevlerimiz arasındadır. Kendinizin güvenliği ve sevdiklerinizin emniyeti için aracınızı her zaman bize emanet edebilirsiniz.
 

Vizyonumuz

Dünya genelinde 150 ülkenin tercih ettiği Bosch gelişmeleri ülkemizde 81 il tarafından tercih edilmektedir. Araçlar ve yolcuların güvenliği servisimiz için her şeyin önündedir. Yaptığımız çalışmalarla, konfor konusunda da size desteklemeye devam edeceğiz. Kaliteli parça, güven veren bakım ve uzman onarım çalışmalarımız devam edecektir. Buna ilave olarak ekonomik ve hesaplı hizmet sunumu, servis programımız arasında yer almaya devam edecektir. İleri hedef koyan ve her zaman bu hedefe ulaşan servisimiz, siz müşterilerimizin zorlu yol koşullarında güvencesi olmaya devam edecektir.